"Nic nie jest bardziej kosztowne, niż stracona szansa"
H. Jackson Brown

 

Jeśli chcesz  w życiu zmian, zaczynasz robić coś czego nigdy wcześniej nie robiłeś, będziesz potrzebować wsparcia. Musisz się rozwijać, zacząć słuchać siebie i przestać słuchać innych – rodziny, swoich znajomych – którzy będą próbowali przekonać Ciebie, że nie warto, że po co. Będą robić to z przekonaniem, że chcą dla Ciebie dobrze. Będą nieświadomie lub świadomie sabotować Twój rozwój, poprzez hejtowanie, pokazywanie dlaczego „nie”. Jeśli chcesz czegoś nowego, jeśli czujesz że zasługujesz na coś więcej, jeśli masz odwagę, aby wytknąć palec przez szereg codzienności, rutyny, nudy, przeciętności to naturalnym jest, że Twoje środowisko, będzie czuło zagrożenie, przed stratą Ciebie.

Ludzie nie lubią zmian. Wybierają bezpieczeństwo, stagnację. Rezygnują z marzeń dla swojej małej, ciasnej i rzekomo bezpiecznej strefy komfortu. Lecz tam, gdzie jest bezpieczeństwo nie ma wolności. Zmiany są jedyną stałą w życiu. Twoje życie będzie wypadkową życia pięciu twoich najbliższych znajomych. Pomyśl o tym. Bez inspiracji, wsparcia masz małe szanse na sukces. Dlatego każdy z nas potrzebuje mentora. Kogoś, kto drogę na którą wchodzisz, już przeszedł. Sprawdzał, testował, przecierał szlaki. Uczył się na błędach i wyciągał wnioski. Kogoś, kto będzie Ciebie wspierał, komu otwarcie będziesz mógł powiedzieć o swoich śmiałych marzeniach bez ryzyka wyśmiania. Jeśli naprawdę jesteś gotów, zapraszam Ciebie do mojego Teamu, a teraz poznaj Kołcza Majka, który wybije cię z twojej strefy komfortu

Państwa Opinie

Justyna Dubel
Justyna Dubel
Polecam współpracę z Marcinem. Jest bardzo inteligentną i świetnie zorientowaną w biznesach internetowych osobą. Poleca tylko te programy, co do których ma głębokie przekonanie, że są świetnymi okazjami inwestycyjnymi. Dlatego myślę, że warto dołączyć do jego teamu i czerpać z tego tytułu profity już dzisiaj :)
Filip Jackowiak
Filip Jackowiak
Ambitne, konkretne, otwarte – takie jest podejście Marcina do projektów internetowych i uważam te cechy jako kluczowe do tego, żeby zarabiać w Internecie. Podobnie jak ja, Marcin głównie ceni sobie wolność i wszystko co robi jest podporządkowane temu żeby na końcu drogi mieć wolny wybór. Współpraca z nim daje nam posiadanie tej samej możliwości, więc zdecydowanie to polecam i się pod tym podpisuje!
Imię i Nazwisko
Imię i Nazwisko Developer
Przykład opinii klienta zamieszczonej w module opinii na stronie. Bądź prezentacja innych elementów np. oferty.