"Nic nie jest bardziej kosztowne, niż stracona szansa"
H. Jackson Brown

 

 

 

Dlaczego stary system bankowy upadnie i co go zastąpi

 

Czy znasz powiedzenie "Pewne jak w Banku"? poniższy artykuł może wywrócić do góry nogami twoje przekonania.

Zobacz dlaczego stary system monetarny - finansowy upadnie, kiedy to nastąpi i co nas czeka w niedalekiej przyszłości...

 

Motywacja

 

Motywacja jest niezbędna w budowaniu biznesu. Nie ważne jak mocny jesteś, przychodzą takie chwile, kiedy masz dość.

Są różne sprawdzone metody motywowania siebie, jednak nie będę się tutaj o nich rozpisywał.

Wiadomo, że jeden obraz jest wart więcej niż 1000 słów, dlatego wybrałem najlepsze filmiki motywacyjne i umieściłem je dla Ciebie w jednym miejscu.

Co wybierasz? Spełnianie marzeń kogoś innego? 

Czy może tworzysz własny finansowy rurociąg?


Przychód pasywny – co to właściwie jest?
Kiedy następuje w życiu człowieka decyzja – ZMIENIAM SWOJE ŻYCIE –i nie jest to tylko chwilowy foch, ale ŚWIADOMA DECYZJA, zaczynamy szukać sposobu, możliwości. Oglądamy się w prawo, w lewo. Patrzymy czym zajmują się inni, analizujemy, badamy, szukamy czegoś dla Siebie. Ludzie na całym świecie zarabiają pieniądze w podobny sposób. Najlepiej wyjaśnia to Robert Kiyosaki, inwestor, autor bestselerów na temat edukacji finansowej. Miałem okazję poznać Roberta  i uczyć się od niego.
Poniżej przedstawię Tobie stworzony przez niego Kwadrant przepływu pieniędzy i opiszę czym jest, jak ja go zrozumiałem i jak to wpłynęło na moje decyzje finansowe.

 

Jeśli chcesz  w życiu zmian, zaczynasz robić coś czego nigdy wcześniej nie robiłeś, będziesz potrzebować wsparcia. Musisz się rozwijać, zacząć słuchać siebie i przestać słuchać innych – rodziny, swoich znajomych – którzy będą próbowali przekonać Ciebie, że nie warto, że po co. Będą robić to z przekonaniem, że chcą dla Ciebie dobrze. Będą nieświadomie lub świadomie sabotować Twój rozwój, poprzez hejtowanie, pokazywanie dlaczego „nie”. Jeśli chcesz czegoś nowego, jeśli czujesz że zasługujesz na coś więcej, jeśli masz odwagę, aby wytknąć palec przez szereg codzienności, rutyny, nudy, przeciętności to naturalnym jest, że Twoje środowisko, będzie czuło zagrożenie, przed stratą Ciebie.

Państwa Opinie

Justyna Dubel
Justyna Dubel
Polecam współpracę z Marcinem. Jest bardzo inteligentną i świetnie zorientowaną w biznesach internetowych osobą. Poleca tylko te programy, co do których ma głębokie przekonanie, że są świetnymi okazjami inwestycyjnymi. Dlatego myślę, że warto dołączyć do jego teamu i czerpać z tego tytułu profity już dzisiaj :)
Filip Jackowiak
Filip Jackowiak
Ambitne, konkretne, otwarte – takie jest podejście Marcina do projektów internetowych i uważam te cechy jako kluczowe do tego, żeby zarabiać w Internecie. Podobnie jak ja, Marcin głównie ceni sobie wolność i wszystko co robi jest podporządkowane temu żeby na końcu drogi mieć wolny wybór. Współpraca z nim daje nam posiadanie tej samej możliwości, więc zdecydowanie to polecam i się pod tym podpisuje!
Imię i Nazwisko
Imię i Nazwisko Developer
Przykład opinii klienta zamieszczonej w module opinii na stronie. Bądź prezentacja innych elementów np. oferty.