"Nic nie jest bardziej kosztowne, niż stracona szansa"
H. Jackson Brown

Czy jesteś gotów uwierzyć, że Twoje marzenia mogą być realne?

 

Najbardziej przyszłościowa, nowatorska i długofalowa Firma z jaką współpracuję. Założycielem firmy jest Jan M Pasboel, multimilioner,

który wybiega w przyszłość o jakieś 30 lat, dostrzegający potencjały i możliwości, które przekuwa na możliwości zarobku dla nas wszystkich.

 

 


 GLOBALNY Druk 3D z GCC Coin

 

 

 

     


 

KRYPTOWALUTA GCC Coin 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                      Jan Pasboel - właściciel firmy o kryptowalucie GCC

        

https://www.thegcccoin.com


EKOSYSTEM 24 - SINC 

 

 

Jest to sieć produktów i usług związana pod wspólnym szyldem The GCC Coin. Docelowo będzie to 24 portali z różnych branż, jednak idea Ekosystemu 24 sięga dalej. Nie ma limitu produktów czy usług które mogą stać się częścią systemu. Obecnie w firmie funkcjonują już:

Wszystkie portale są ze sobą zintegrowane i mają służyć użytkownikom do prostego nabywania produktów i usług za pomocą The GCC Coin oraz tradycyjnych walut. 

 

   

  SINC czyli Podział zysków z Ecosystem24 

 

0,024% od wszystkich transakcji dokonanych w Ekosystemie 24 wraca do Ciebie. Nieistotne, czy ktoś właśnie wydrukował coś w Australii w punkcie 3D, czy zakupił kawę w kawiarnii w Wietnamie. Dodatkowo wliczają się w to również transakcje pomiędzy portfelami użytkowników. Jest to prawdziwa szansa na zarabianie kiedyś śpisz, czyli na dochód pasywny.

Dodatkowo 0,024% przekazywane jest na zielone projekty, czyli przykładowo ochronę zagrożonych gatunków zwierząt czy redukcję poziomu CO2 w atmosferze.

Kolejne 0,040% prowizji służy dalszemu rozwojowi portali Ekosystemu 24 oraz kryptowaluty The GCC Coin. Jest to swojego rodzaju perpetum mobile, samofinansujące się przedsiębiorstwo nastawione na dalszy rozwój kolejnych gałęzi Ekosystemu 24.

 

 

 

 

Twoja pozycja w SINC a Twoje dochody, całkowicie pasywne dochody:

Jak to działa? Po zalogowaniu się do The GCC zaproś swoich znajomych. Czym więcej Twoich znajomych do Ciebie dołączy, tym szybciej zajmiesz kolejne pozycje,

czyli będziesz otrzymywać swoją prowizję od obrotu firm w ramach marki GCC

 

UWAGA - raz zdobyta pozycja, gwarantuje Tobie otrzymywanie cotygodniowych prowizji od obrotu Firmy na Zawsze!!!   cool

 

 

Pozycję w GCC Coin SINC osiągamy zdobywając punkty PCV (Personal Customer Volume). Do kompletowania ich konieczny jest pakiet AFFILIATE (50 EURO przy rejestracji, potem 88 EURO). Im więcej punktów – tym większą rangę osiągamy. Punkty sumują się nam historycznie, tzn. w żaden sposób się nie zerują, zbieramy je dożywotnio, a my sami decydujemy o tym, kiedy osiągniemy dany pułap punktowy naszym zaangażowaniem i działaniem. Z każdą kolejną pozycją w SINC otrzymujemy większy podział zysków z Ekosystemu 24  :

  1. IRON – zebrane 18 PCV = uczestnictwo w podziale GCC TakeAway
  2. BRONZE – zebrane 88 PCV = podział z wcześniejszej pozycji + 2 dodatkowych portali
  3. SILVER – zebrane 488 PCV = podział z wcześniejszych pozycji + podział z GCC Travel i 8 dodatkowych portali
  4. GOLD – zebrane 1888 PCV i w tym min. 1 pakiet 3D Explore w strukturze = podział z wcześniejszych pozycji + podział z GCC BetterBet i 8 dodatkowych portali
  5. PLATINUM 3D – zebrane 2888 PCV i w tym min. 1 pakiet 3D Pro (1 aktywny pkt druku) = podział z wcześniejszych pozycji + udział w druku 3D
  6. TITANIUM – zebrane 6888 PCV i w tym min. 1 pakiet 3D Master = podział z absolutnie wszystkich transakcji, w tym tych pomiędzy użytkownikami 

 

 

 PRZYSTĄPIENIE DO PROJEKTU I ZAKUP PAKIETÓW


 Pamiętaj, że Twoje decyzje zakupowe będą DUPLIKOWANE przez Partnerów w Twoim Biznesie.

 

 

Do osiągnięcia pozycji TITANIUM, czyli najwyższej pozycji w GCC Coin SINC, gdzie uczestniczymy w podziale zysków absolutnie z całego Ekosystemu 24 potrzebujemy 6888 PCV + minimum 1 osobę w zespole z pakietem 3D Master. Sam pakiet 3D Master jak widzisz daje nam już 3088 PCV. Czyli zostaje nam jeszcze 3800 PCV, które trzeba uzupełnić do otrzymania tej rangi. Możemy to zrobić na szereg różnych kombinacji:

  • 3 osoby x pakiet 2.838 EURO = 3864 PCV
  • 5 osób x pakiet 1.838 EURO = 4440 PCV
  • 16 osób x pakiet 438 EURO = 3808 PCV
  • 46 osób x pakiet 138 EURO = 3864 PCV

To jaką opcję i strategię wybierzesz do budowania swojej pozycji TITANIUM zależy od Ciebie, jednak optymalnym pakietem jest pakiet za 438 EURO, mamy wtedy zarówno sensowną ilość punktów PCV jak i samych GCCcoinów bo w tym wypadku aż 2.500 The GCC Coin.

 

 

 


NETWORK MARKETING  

      

 !!! 7 BONUSÓW W PLANIE WYNAGRODZEŃ GCC GROUP !!!

 Pasywny zysk, w większości planów marketingowych dostępnych na rynku, jest możliwy wyłącznie  ze sprzedaży i pracy Twojej struktury.

     Mało który plan, tak jak w GCC GROUP, oferuje również ZYSK PASYWNY ze sprzedaży produktów,

Z OBROTU GLOBALNEGOwygenerowanego poza siecią marketingu sieciowego.
 


 

 

 


 


 


 


 

   Strona www Firmy                                                                   Prezentacja Biznesowa

(kliknij w obrazek)                                                                                                                       (kliknij w obrazek) 

 

                                                                                       !!! REJESTRACJA. Kliknij i zarejestruj się teraz !!!

                                                                                                                                                           (kliknij w poniższy obrazek)

  

 

Zobacz jak się zarejestrować

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną. Chętnie pomogę. Nie prześpij kolejnej szansy

 

 

Państwa Opinie

Justyna Dubel
Justyna Dubel
Polecam współpracę z Marcinem. Jest bardzo inteligentną i świetnie zorientowaną w biznesach internetowych osobą. Poleca tylko te programy, co do których ma głębokie przekonanie, że są świetnymi okazjami inwestycyjnymi. Dlatego myślę, że warto dołączyć do jego teamu i czerpać z tego tytułu profity już dzisiaj :)
Filip Jackowiak
Filip Jackowiak
Ambitne, konkretne, otwarte – takie jest podejście Marcina do projektów internetowych i uważam te cechy jako kluczowe do tego, żeby zarabiać w Internecie. Podobnie jak ja, Marcin głównie ceni sobie wolność i wszystko co robi jest podporządkowane temu żeby na końcu drogi mieć wolny wybór. Współpraca z nim daje nam posiadanie tej samej możliwości, więc zdecydowanie to polecam i się pod tym podpisuje!
Imię i Nazwisko
Imię i Nazwisko Developer
Przykład opinii klienta zamieszczonej w module opinii na stronie. Bądź prezentacja innych elementów np. oferty.